Egzamin końcowy
10.06.2019 r. ( poniedziałek )
Aula Gimnazjum
Fortepian:
Bacior Martyna– 13.00
Chuchla Julia – 13.15
Kawa Monika – 13.30
Makara Julia – 13.45
Wacek Anna – 14.00
Akordeon:
Bator Paulina – 14.15
Jurek Patryk – 14.30
Gitara:
Hadała Patryk – 14.45
Rabczak Zuzanna – 15.00
Skrzypce:
Hadała Klaudia – 15.15 Kozdrańska Sonia – 15.30
Flet poprzeczny:
Bator Julia – 15.45
Saksofon:
Bator Kamila – 16.00
Gucwa Amelia – 16.15
Izydorek Hanna – 16.30
Trąbka:
Pałac Wojciech – 16.45
Puzon:
Szpala Jakub – 17.00
Perkusja:
Bober Szymon – 17.15
Egzamin promocyjny
10.06.2019 rok ( poniedziałek)
Sala nr 14
Gitara:
13.00 – Grzesik Aleksandra
13.15 – Tomaka Miłosz
13.30 – Turoń Filip
13.45 – Hamerla Szymon
14.00 – Malawska Klaudia
14.15 – Chuchla Sylwia
16.00 – Bator Zuzanna
16.15 – Izydorek Maciej
16.30 – Chyłek Dorota
16.45 – Stachów Julia
Aula Gimnazjum
Fortepian:
10.00 – Groszek Aleksandra
10.15 – Mazur Maja
10.30 – Sobkowicz Sandra
10.45 – Ślęczka Kacper
11.00 – Flak Partycja
11.15 – Gładysz Wiktoria
11.30 – Moskwik Maria
11.45 – Pasierb Martyna
12.00 – Pociask Franciszek
12.15 – Wyskiel Dawid
12.30 – Wielgos Zuzanna
12.45 – Wójcik Dawid
Egzamin promocyjny
10.06.2019 rok (poniedziałek)
(Zmiana terminu)
Sala nr 5
Skrzypce:
16.45 – Krzysztoń Dominika
17.00 – Paściak Julia
17.15 – Stefanik Barbara
17.30 – Kawalec Łucja
17.45 – Masio Julia
18.00 – Szczygieł Zuzanna
18.15 – Głodowska Natalia
18.30 – Murias Aleksandra
Aula Gimnazjum
Trąbka:
17.30 – Kawa Piotr
17.45 – Maciąg Piotr
Puzon:
18.00 – Stefanik Jan
18.15 – Bocek Krzysztof
18.45 – Paściak Tymoteusz
19.00 – Filip Dawid
19.15 – Maciej Marita
Egzamin promocyjny
12.06.2019 rok (środa)
(Zmiana godziny)
Aula Gimnazjum
Flet poprzeczny:
13.30 – Sękowska Paulina
13.45 – Bator Oliwia
14.00 – Hubkiewicz Zuzanna
14.15 – Bator Gabriela
14.30 – Wielgos Emilia
Klarnet:
14.45 – Filip Kamil
15.00 – Słomiana Aniela
Saksofon:
15.15 – Pałac Kazimierz
15.30 – Ustrzycka Anastazja
15.45 – Płodzień Julia
Perkusja:
17.00 – Szczygieł Jakub
17.15 – Sajdyk Jakub
17.30 – Murias Dawid
17.45 – Bieniek Wojciech
18.00 – Makara Szymon
18.15 – Baran Maksymilian
18.30 – Kawalec Dominik
18.45 – Kocór Jan
(Zmiana godziny)
Aula – sala nr 5
Akordeon:
10.30 – Moskwik Jakub
10.45 – Sękowski Przemysław
11.00 – Czarnik Dawid
11.15 – Szafran Szymon
11.30 – Juszczyk Nathaniel
11.45 – Jakubczyk Michał