Uczniowie , rodzice i nauczyciele

Szkoły muzycznej I stopnia w Błażowej

Szanowni państwo Mam nadzieję że wszyscy podczas dwumiesięcznej wakacyjnej przerwy  wypoczęliśmy i naładowaliśmy się  pozytywną energią na rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 , kolejny rok wspaniałej aczkolwiek pracowitej przygody z nauką gry na instrumentach. 

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że sytuacja jaka zastała nas w marcu zmieniła całkowicie sposób nauki również w naszej szkole. Z tego miejsca chciałbym ogromnie podziękować wszystkim za to, w jak wspaniały sposób poradziliście  sobie z tą nową dla nas wszystkich sytuacją. 

Dzisiaj rozpoczynamy rok z nauką stacjonarną do której jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni . Niezmiernie z tego się cieszę , ponieważ nie wyobrażam sobie nauki gry na instrumencie w sposób zdalny. Mam tutaj głównie na myśli uczniów klas pierwszych, którym życzę, aby przygoda z muzyką, którą rozpoczynają w swoim życiu była wspaniałym dla nich przeżyciem. Aby rozwijanie talentów muzycznych, które każde z was posiada  poprzez naukę gry na wybranym instrumencie dawała wam  wiele zadowolenia i satysfakcji. 

Szanowni Państwo nawiązując do sytuacji w naszym kraju związane z pandemią chciałbym prosić wszystkich o przestrzeganie rygorów sanitarnych oraz o dostosowanie się do wytycznych, które obowiązują w Szkole Muzycznej I stopnia w Błażowej. Praca i nauka w tak trudnych czasach wymaga od nas zmian i zwracania uwagi na inne aspekty życia szkoły. Myślę że wspólnie będziemy mogli zadbać o bezpieczeństwo uczniów, rodziców oraz nauczycieli. 

Życzę wszystkim Państwu  zdrowego nowego roku szkolnego, roku w którym wszyscy będziemy przeżywać wspaniałe chwile związane z nauką gry na instrumentach. 

pastedGraphic.png

pastedGraphic_1.png

pastedGraphic_2.png