W dniach od 23-24 sierpnia 2021 odbędą się warsztaty perkusyjne Błażowa Integration & Groove organizowane przez naszą szkołę. Będzie to pierwsza impreza warsztatowa po rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

Wykładowcami 11 edycji będą:

Mariusz Mocarski (UMFC w Warszawie, Filia w Białymstoku),

Maciej Głuchowski (Beatit Drum School)

Paweł Larysz (DW Drums & SABIAN Cymbals Artist) 

Karol Nabożny (Szkoła Muzyczna I st. w Błażowej, Drumsetpro School)

Przemysław Bajer (Drumsetpro School)

Program nauczania jest bardzo ciekawy i zakłada następujące zagadnienia:

*Werbel – analiza technik gry: klasycznej i marszowej. Zastosowanie podstawowych rudymentów w grze na zestawie perkusyjnym.   *Zastosowanie pojedyńczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych uderzeń w grze na zestawie perkusyjnym *Magiczne PLK – jak grać swobodnie i ciekawie *Paradidle – przenoszenie akcentów i przewroty – kopalnia możliwości do zastosowania na zestawie perkusyjnym *Jak ćwiczyć na zestawie perkusyjnym aby osiągać zadowalający progres *Aplikacje wspierające rozwó,j czyli nowoczesne podejście do świadomego ćwiczenia *ABC Perkusisty *Technika Mollera – Wave Motion (swoboda gry i perfekcyjna artykulacja) *Technika Push – Pull (kontrola każdego uderzenia, prowadzenie partii akompaniamentu) *Technika BackHand (przechodzenie z instrumentu na instrument) *Technika gry liniowej – (multipercussion) *Technika gry palcami (uzyskiwanie kontroli oraz odpowiedniej subtelności dźwięku) *Technika kierunkowa – geometryczna – (niezależność, orkiestracja) *Wirtuozeria a praktyka – jak akompaniować na zestawie perkusyjnym w zespole rozrywkowym  

Organizatorzy przewidują również koncert wykonany przez uczestników i wykładowców. Program koncertu: Utwory solowe i z podkładem muzycznym na werbel i inne instrumenty perkusyjne. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂